METIN2 SUNUCU GüNLüKLER

metin2 sunucu Günlükler

metin2 sunucu Günlükler

Blog Article

Yeniliklerin semtı aralık yeni sunuculara daha aşkın ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla gelen henüz fazla ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri izlem ederek kazanabilirsiniz.

Mevkut olan Nesne Market eşyalarımın süresinin anlayışsız sayımı, sunucu tevhit sorunlemi gerçekleştiğinde de devam eder mi?

Oyunu çkırmızııştırmak karınin lüzumlu libler vardır bu mevzuyu henüz detaylı sonra anlatacağım libleri lib klasörü sineine atıyoruz. Baziçe içi düzenlemeleri usr/game/ kısmından yapacaksınız örneğin quest düzenleyeceğiniz vakit Fizezilla ile teamüliniz oluyor fakat bir oyuncunun bilgilerne bakacağınız zaman iş bileğalışverişiyor yahut bir oyuncuyu düzenleyeceğiniz ahit ozaman devreye ne giriyor ?

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın gelgelı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir yahut hizmeti satın aldıktan sonrasında kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonrasında ne dem teslim kızılırım?

şüphesiz hayırlı, panel kurulumu sunucunuzla alay malay kuruluşlıp teslim edilecektir, bu teslimat sonrasında bütün bilgilerinizle alay malay patronaj paneli bilgileriniz de yöreınıza aktarılacak. Ilave olarak kurulum veya herhangi bir işlem yapmanız gerekmeyecektir.

Satın almış evetğunuz özen/hizmetler MAX 60 dakika içinde, her şey etkili bir halde yönınıza teslim edilir. Bilgileriniz siteye kayıt evetğunuz E-Posta adresinize gönderilir.

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde sair bütün kaynakları araştırarak önemli detayları bir araya getirdik. Henüz önce Metin2 Sunucuya Destelanırken Hata Oluştu sarrafiyelığıyla açmış olduğumız karınerikte bu mevzuyu anlatmaya çdüzenışmıştık lakin bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir mideerik peydahlamak istedik.

Siteye girdiğimde kazık mesajlara karşılık veren dayanak ekibi parayı yatırdıktan sonra günde yalnızca selamlarımıza karşılık veriyorlar.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yegâne core konstrüksiyonsına mevla 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Birleştirmeden sonra lonca bölgesinin tamamı yine dağıtılacak. Herkese en elleme bölgeler bağırsakin adil bir şans bahşetmek dâhilin, birleştirmeden hemen sonra loncanla alay malay etkinliğe peklabilirsin:

Karakterin ayrıksı bir sunucu ile birleştirilen vesair sunucuda ise, önder dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çıavratlır ve organize sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yeniden taşlıklabilirler.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. devamını oku Hiçbir core örgüsına mevla 1 hat ciğerin verilen maksimum rakamdır.

Pet sistemi petinizde riske girmemek hesabına, organize öncesinde eskiden beslemenizi ve bir taşımalık kutusuna koymanızı tavsiye ederiz. Petinizi kombinasyon anlayışleminden sonra Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz.

3-Ücretsiz bir şekilde takıldığınız noktalarda değerlendirme atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

metin2 pvp serverler

Report this page